Jul20
Το νέο πρωτάθλημα της Super League… στο πιάτο σας
7/20/2016 4:53:00 PM by Giannis

Σέντρα στις 20 Αυγούστου! Το νέο πρωτάθλημα της Super League ξεκινάει το Σαββατοκύριακο 20-21/08.

 
Αναλυτικά το πρόγραμμα της πρεμιέρας όπως προέκυψε από την κλήρωση:
 
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
Ηρακλής-Ξάνθη
Κέρκυρα-Ατρόμητος
Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ
Λάρισα-Βέροια
ΑΕΚ-Παναιτωλικός
Πλατανιάς-Παναθηναϊκός
Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα
 
Την 10η αγωνιστική το «αιώνιο» ντέρμπι στο Καραϊσκάκη
 
Στο γήπεδο Καραϊσκάκη θα δώσει ο Ολυμπιακός όλα τα ντέρμπι του πρώτου γύρου. Το μεγαλύτερο όλων θα διεξαχθεί την 10η αγωνιστική με τον Παναθηναϊκό, ενώ το πρώτο μεγάλο ματς της νέας περιόδου είναι αυτό με την ΑΕΚ στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής. Οι «ερυθρόλευκοι» θα υποδεχθούν και τον ΠΑΟΚ στο «σπίτι» τους στην 8η ημέρα, ενώ το ντέρμπι των «δικεφάλων» θα γίνει στην Τούμπα, την 9η αγωνιστική, ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και ΑΕΚ.
 
Το πλήρες πρόγραμμα
 
Το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος της περιόδου 2016/2017 όπως προέκυψε μετά τη σημερινή κλήρωση της Super League:
 
1η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
 
2η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-Α.Ε.Λ.
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 
3η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΒΕΡΟΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ε.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
 
4η Αγωνιστική
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-Α.Ε.Λ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ-Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-Π.Α.Ο.Κ.
 
5η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
Α.Ε.Κ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 
6η Αγωνιστική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-Α.Ε.Κ.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ-Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
 
7η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
 
8η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-Α.Ε.Λ.
Α.Ε.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
 
9η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΒΕΡΟΙΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
 
11η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-Α.Ε.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
 
12η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-Α.Ε.Λ.
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Κ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
 
13η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-Π.Α.Ο.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
 
14η Αγωνιστική
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ε.Λ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Α.Ε.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
 
15η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΒΕΡΟΙΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
 
16η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ-Α.Ε.Λ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Π.Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 
17η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΙΝΑ 1966-Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
 
18η Αγωνιστική
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ε.Λ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΒΕΡΟΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ.
 
19η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
Α.Ε.Κ.-ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 
20η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-Α.Ε.Λ.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ε.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
 
21η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΕΡΟΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
 
22η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ.-Α.Ε.Λ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
 
23η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΒΕΡΟΙΑ
 
24η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ε.Λ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ.-Π.Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΒΕΡΟΙΑ
 
25η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ε.Κ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΒΕΡΟΙΑ-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
26η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
27η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-Α.Ε.Κ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
 
28η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ε.Λ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Κ.-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
 
29η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-Π.Α.Ο.Κ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Κ.
 
30η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-Α.Ε.Λ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966-Α.Ε.Κ.
 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ
  
 

  

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ο ιδρυτής του “ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ” και Νομαρχιακός σύμβουλος Αν Αττικής , “έφυγε” από κοντά μας 

  

 
  
 

 

Δ.Η.Σ.Ω

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ